Toyota Özel Servis

ToyoLand Otomotiv Özel Servis

Toyoland Otomotiv olarak tecrübeli ve deneyimli Toyota Servis çalışanlarımız ile birlikte, teknik cihaz ve ekipmanlarımızla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

İkitelli Başakşehir’de 250m2 alan üzerindeki tesisimizi en iyi hizmeti verebilmek için hazırladık. Toyoland Toyota Özel Servis olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak,  otomobilinizin bakım ve onarımını, periyodik kontrollerini titizlikle yaparken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyoruz.

Aracınıza bakım ve servis işlemi yaptırmadan önce, mutlaka hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı sorunuz. Vale servisimizle, sizleri İstanbul trafiğinde araçsız bırakmadan aracınızı yerinizden alıp, iş bitimi adresinize teslim ediyoruz.

Misyonumuz

Amacımız bilgi, birikim ve tecrübemizle sürekli olarak yenilikleri takip etmek, en iyi çözümleri sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, yaptığı işten memnun çalışanlarımızla topluma değer katmak, tüm müşteri ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmak ve memnuniyetini ön planda tutmak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, çalışanlarımızı sürekli olarak eğitmek, servis hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak ve korumaktır.

Vizyonumuz

Sürekli gelişimi (kaizen), değişimi ve yenilikçiliği benimseyen çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirket olmaktır.

Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek.

Diğer taraftan, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

Hakkımızda Yorumlar

ToyoLand Ailesi olarak Müşterilerimize, Dostlarımız olarak kabul ediyoruz. 

ToyoLand Özel Servisimize gelen, aracına bakım alan, arıza ve onarım işlemi yapılan dostlarımızın bizim hakkımızda söylediklerini paylaşıyoruz.

Google tarafından objektif olarak sunulan işyeri hizmet değerlendirmesi *** 5 ÜZERİNDEN ***  yapılmaktadır.

Siz de ToyoLand Özel Servis Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, daha özel ve daha ekonomik fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız,

Unutmayın, bir telefon kadar size yakınız.

Toyota Özel Servis deyince akla Toyoland Adem Usta gelir.

.
.