Toyota Özel Servis

ToyoLand Otomotiv Özel Servis

Toyoland Otomotiv Ailesi olarak tecrübemizi ve deneyimli Toyota Servis çalışanlarımız, teknik cihaz ve ekipmanlarımızla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İkitelli Başakşehir’de 250m2 alan üzerindeki tesisimizi en iyi hizmeti verebilmek için hazırladık.

Özel Servis olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak,  otomobilinizin bakım ve onarımını, periyodik kontrollerini, titizlikle yaparken, aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.

Aracınıza bakım ve servis yaptırmadan önce, mutlaka hizmetlerimizi sorunuz. Vale Servisimizle, sizleri İstanbul Trafiğinde araçsız bırakmadan aracınızı yerinizden alıp, iş bitimi adresinize teslim ediyoruz.

Misyonumuz

Bilgi, birikim ve tecrübemizle sürekli olarak yenilikleri takip etmek suretiyle, en iyi çözümleri sunarak  koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Yaptığı işlerden memnun çalışanlara ve topluma değer katmak, müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyetini ve güvenlerini ön planda tutmaktır.

Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, çalışanlarımızı sürekli olarak eğitmek, servis hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak ve korumaktır.

Vizyonumuz

Sürekli gelişimi (kaizen), değişimi ve yenilikçiliği benimseyen çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirket olmaktır.

Müşterilerimize, otomobillerini en güvenilir ve kaliteli servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmek.

Diğer taraftan, kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmak ve mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.

Hakkımızda Yorumlar

ToyoLand Ailesi olarak Müşterilerimize, Dostlarımız olarak kabul ediyoruz. 

ToyoLand Özel Servisimize gelen, aracına bakım alan, arıza ve onarım işlemi yapılan dostlarımızın bizim hakkımızda söylediklerini paylaşıyoruz.

Google tarafından objektif olarak sunulan işyeri hizmet değerlendirmesi *** 5 ÜZERİNDEN ***  yapılmaktadır.

Siz de ToyoLand Özel Servis Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, daha özel ve daha ekonomik fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız,

Unutmayın, bir telefon kadar size yakınız.

Toyota Özel Servis deyince akla Toyoland Adem Usta gelir.

 

 
.
.