Lexus aracınız için acil bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, herhangi bir nedenle aracınızın arıza yapması ve yolda kalmanız durumunda size bir telefon kadar uzaktayız.

Lexus Yol Yardım Ekibimiz, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Acil butonuna bağlı telefon numarasını arayarak yardım isteyebilirsiniz

Bazı durumlarda aracı hareket ettirmemek olabilecek büyük arızaların ve masrafların önüne geçecektir. Bu nedenle, gerekiyorsa telefonla danışarak hizmet alabilirsiniz.

Aracınız İçin Acil Yardım Nasıl Yapıyoruz?

Konusunda uzman araç teknisyenimize, problemi anlatmanız ve tarif ettiğinizde, size yapmanız gerekenleri anlatacaktır. Bazı durumlarda, sorunlar çok basit bir şekilde çözülebilir.

Ancak bazı durumlarda, aracı hareket ettirmemeniz çok önemlidir. Aksi takdirde daha fazla maddi hasara yol açabilir ve aracınızı önemli parçalarına zarar verebilirsiniz.

Aracınızı hareket ettirmeden en azından bizi arayarak, durumu anlatıp, yorum alabilirsiniz.

Aracın Olduğu Yerde Yardım

Eğer aracınızın olduğu yerde, tamir imkanı var ise, araç teknisyenimiz hiç zaman kaybetmeden hemen müdahale ederek aracı çalışır ve yürür hale getirecektir.

Bazı durumlarda ise, aracınız özel servis tamirhanesine çekilmesi gerekebilir. Bu durumda size yapılacak işlem ve tahmini ücretler konusunda bilgi verilecek ve onayınız alınacaktır.

ACİL YARDIM

Lexus Acil Yardım hizmetlerimiz;

Toyota ve Lexus marka araçlarınız ile ilgili acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Aracınız arızası, olduğu yerde giderilmeye çalışılır. Ancak daha büyük tamirat ve ekipman ihtiyacı olması durumunda garajımızı çekilmek suretiyle, bakım ve tamirat işleri yapılır.

  • Araç Genel Arıza
  • Elektrik Arızası
  • Lastik Patlaması – Lastik Değişimi
  • Akü sorunları – Akü Değişimi
  • Anahtar problemleri
  • Araç Çekici İhtiyaçları
  • Diğer problemleri kapsamaktadır.

Aracınız tamiratı ile ilgili önce arıza tespiti, daha sonra sizi yapılacak işlem ve ücret konusunda bilgilendirme yapılır. Sizin onay vermeniz durumunda, aracın tamirat işlemleri başlatılır ve en kısa süre içerisinde tamamlanarak aracın teslimatı yapılır.

ACİL YARDIM