Servis Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Özel Servis Kalitesi, araçların periyodik bakımı sırasında yapılan kontrollerde aracınızın eksiklerini gören, yapılması gerekenleri araç sahibine açıklayan, yaptığı işlere garanti veren, aracın kabulünden teslimine kadar aracın gerekli işlemlerini yapan ve teslim saatine kadar hazırlayarak temiz ve çalışır bir şekilde teslim etme kurallarına uyması ile anlaşılır.

Toyota Yetkili Servis ile Toyota Özel Servis arasında ne gibi farklar olabilir?

Toyota Özel Servisinde çalışan teknik uzmanlar, daha önce mutlaka Toyota Yetkili Servislerinde yeteri kadar çalışıp uzmanlık ve tecrübe kazanıyorlar. Daha sonra, her insanın yapmak istediği gibi, kendi işletmesini kurmak ve açma ihtiyacı olmaktadır.

Toyoland Toyoto Özel Servisi’nde çalışmakta olan Toyota uzmanları da aynı şekilde ciddi bir eğitim, tecrübe kazanımı ve uzmanlıktan sonra, yüksek fiyatlardan ziyade, aynı kaliteyi alabilecekleri toyota özel servis noktalarına gitmektedirler.

Bu anlamda, herkesin arabası ile ilgili güvenebileceği bir toyota özel servisi olmasında fayda olacaktır. Önce toyota özel servis uzmanınızla tanışın ve sonra aracınızı nerede yaptırmak istediğinize karar verebilirsiniz.

 

error: Content is protected !!
Randevu Alın